...
  • Şeyma

1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün psikolojik olarak rahat bir gün olacak sizin için. Ailenize planlarınızı anlatıp onlardan gerekli desteği alabilirsiniz. Sevgilinizle veya eşinizle daha çok ilgilenip genel olarak bir mutlu haliniz olacak. Bugünün keyfini çıkarın.

Boğa (21 Nisan - 21 Mayıs)

Hayatınız bir takım değişikliklere başlayabilir. Bu değişik evinizle alakalı veya aile ilişkilerinde iyileşme olabilir. Yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Bu kuracağınız ilişkiden kaçmayın ;)

İkizler (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün bütün gözler üzerinizde ama yine de olduğunuz gibi davranmakta fayda var. Ailenizdeki kişileri em-pati kurarak ve sevimliliğiniz ile çok rahat ikna edebilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşiniz varsa, sizi bir sürpriz bekliyor olabilir.

Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz)

Arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınızla iş birliği yapmanın tam zamanı. Bu iş sizin yararınıza. Bundan kaçmayın. Çünkü ilerde elinize ayağınıza dolanabilir.

Aslan (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Bugün ay burcunuza ilerlerken sizin yaşantınızda bir takım sorunlar çıkabilir. Ama siz bu sorunlardan daha güçlüsünüz. Kararlılığınız ve lider duruşunuzla bu sorunların üstesinden geleceksiniz

Başak (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün çok iyimsersiniz. İhtiyacı olan insanlara yardımcı olabilir, hayır işleyebilirsiniz. Hayatınızı normal akışına bırakın. Böyle daha rahatsınız.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)

Planlarınız değişen yaşam şartlarınız nedeniyle değişikliğe uğrayabilir ya da iptal olabilir. Ama pes etmek yok şartlara göre tekrar oturup düşünürseniz bu durumu kurtarabilirsiniz.

Akrep (24 Ekim - 23 Kasım)

Bugün hedefleriniz ve planlarınıza doğru adım atabilirsiniz ama bunu yaparken kendinizi başkalarıyla kıyaslamayın. Bugün aşırı sinirli bir haliniz var aman dikkat. Bu sinir size zarar verebilir.

Yay (24 Kasım - 22 Aralık)

Bugün dışarıdan bir haber alabilirsiniz. Merak etmeyin haber sizi sevindirecek. Mutluluktan rehavete kapılmazsanız iyi edersiniz.


Oğlak (23 Aralık - 20 Ocak)

Gecikmiş işlerinizi ve arkadaşlarınızla aranızdaki yanlış anlaşılmaları yoluna koymanın tam zamanı. Dikkatinizi ve konsantrasyonunuzu bozmayın. Bu özelliklerinize ihtiyacınız olacak.


Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

Olaylara bakış açınızı değiştirerek işlerinizi ve hedeflerinizi yoluna koyabilirsiniz. Başkalarının fikirlerine danışabilirsiniz. Sabırlı olun ve em-pati kurun. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.


Balık (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün işlerinizde oldukça başarılı ve verimlisin. Ancak işlerinizi tek başınıza üstlenmek yerine takım çalışmasına doğru yönelirseniz daha mutlu hissedeceksiniz.

0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA