...
  • Şeyma

10 Mayıs 2020 Burç Yorumları

Koç (22 Mart - 20 Nisan)

Arkadaşlarınız bugün sizi sinir edebilir. Aslında sizi çok seviyorlar, aşırı kırıcı olmaktan çekinin. Yapmanız gereken işleri ihmal etmeyin.
Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sinirlerinize biraz hakim olmaya çalışın. Olaylara tarafsız yaklaşmalısınız. Verimli bir döneme giriyorsunuz. Bunu tereddüt etmeden değerlendirmelisiniz.İkizler (22 Mayıs - 23 Haziran)

Size verilen gereksiz önerilere kulaklarınızı tıkayın. Bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Gardınızı düşürmeyin. Acele etmekten mutlaka kaçının. Bunun size bir faydası yok.Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bugün bazı endişeleriniz var. Bu da sizi tedbirli olmaya itiyor. Yardım teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Para konusunda bugün şanslısınız. Ev hayatınızda bazı sorunlar var gibiAslan (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Liderlik özelliğiniz sayesinde gözler üzerinizde. Hakkınızda dedikoduları da beraberinde getirebilir. Bunlara kulak asmayın. Elinize bazı fırsatlar geçebilir. Bunları değerlendirin.Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Ağır işler yapmaktan kaçının. Aşırı yorgunluk sağlığınızı bozabilir. Sorunlarınız karşısında sevdiklerinizden yardım alın. Onların desteği size nefes aldıracak.Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Aileniz için sorumluluk almanız gereken bir gün.  Hatta partneriniz için fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz, sosyal mesafeye dikkat etmeye çalışın.Akrep (23 Ekim - 22 Kasım)

Kendinizi sağlığınızı tehlikeye sokacak kadar yormayın. Enerjinizi açığa çıkarırken dikkat edin. İşle ilgili bağlantılarınızı bir süre ertelerseniz iyi olur. Haberleşmeler konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.


Yay (23 Kasım- 22 Aralık)

Bazı planlarınız tutmayabilir. Bu sizi umutsuzluğa sokmasın. Kendinizi sakinleştirecek aktiviteler bulun ve meşgul olun. Yalnız bir insansanız bugün yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)

Farkında olmadan takındığınız tavırlar, yakın arkadaşlarınızla aranızda tartışmalar yaratabilir. Evinizle ilgili bazı sorunlarınız da ortadan kalkabilir.
Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

Uzun zamandır süren kararsızlığınız bugün son bulacak. Harekete geçmekten emin olmadığınız bazı işler var. Bu işler için adım atmalısınız. Mutlu olabilirsiniz ama bunu kendiniz engelliyorsunuz. Büyük harcamalardan uzak durun.


Balık (20 Şubat - 21 Mart)

Her işi kendi başınıza yapmaktansa çevrenizden yardım isteyin. Bu sizi rahatlatacaktır emin olun. Başarı da hata gibi paylaşılmalıdır.

0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA