...
  • Şeyma

11 Mayıs 2020 Burç Yorumları

Koç (22 Mart - 20 Nisan)

Dışarıdan gelen baskı sizi kapana kısılmış gibi hissettiriyor. Gündelik hayatınızın sorunlarını özel hayatınıza ve partnerinize yansıtmamaya özen gösterin. Bugün inatçı olmanızın faydasını göreceksiniz.Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Kendinize de fikirlerinize de saygı duymalısınız. Karşı tarafın fikirleri sizi duygusal açıdan çok etkiliyor. Bugün kendinizi partnerinize bırakmaktan korkmayın.İkizler (22 Mayıs - 23 Haziran)

Düşüncelerinizde biraz daha gerçekçi olmalısınız. Hareket ederken sezgilerinize çok güveniyorsunuz. İş hayatınızda yeni durumlarla karşılaşabilirsiniz.Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz)

Hem partnerinizle ilişkinizde hem de maddi açıdan temkinli adımlar atıyorsunuz. Düzeninizin bozulabilir ve bu da sizi çok rahatsız edecek. Bugün sosyal olduğunuz bir gün.Aslan (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Fevri kararlar almanız iyi sonuçlar doğurmuyor hiç. Kendinizi diğer insanlarla kıyaslamayın bu sizi her türlü olumsuz etkiliyor. Ve bazı davranışlarınızın doğallığı bozuluyor.Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Üzerinizdeki sorumluluklar sizi ruhen yorabilir. Kendinizi baskı altında hissetmeniz çok doğal. Emlak işleri ile alakalı değişiklikler var. Bu sizi biraz motive edebilir ama dikkatli olmakta yine fayda var.Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün fazla rahat ve kendinizi biraz salmış durumdasınız. Önüne geçemediğiniz bazı hatalarınız bugün konu olabilir. Aşk konusunda geçici duygulardan uzak durmalısınız.Akrep (23 Ekim - 22 Kasım)

Bugün ilginç olaylar yaşayabilirsiniz. Fantastik bir gün olabilir. çevrenizdekilerin size bugün faydası olabilir. Yenilik konusunda biraz esnek olmalısınız.Yay (23 Kasım- 22 Aralık)

İşinizden dolayı partnerinizi çok boşladınız. Bugün vaktinizi ona ayırın. Partnerinize romantik ve duygusal bir gün yaşatın. Çünkü o bunu hak ediyor.Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün güç olsa da kafanızı toplayın. Düşüncelerinizde karmakarışık ama odaklanmaya çalışın. Ay, bilinçaltınızı karıştıracak. Bir süredir aklınıza gelmeyen bazı olaylar tekrardan canlanacak.Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

Sizin için her şey mükemmel olmalı. Ele aldığınız işleri kusursuz bitirmek için inatlaşacaksınız.
Balık (20 Şubat - 21 Mart)

Kendi ayaklarınız üzerinde durmak sizi iyi hissettiriyor. Ama duygusal konularda paylaşmalısınız ve aldığınız yardımlar sizi mutlu edecek. Yaşamı Enerjiniz yüksek, bunu güzel değerlendirin.


0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA