...
  • Şeyma

12 Mayıs 2020 Burç Yorumları

Bakalım sizi bugün ne bekliyor...


Koç (22 Mart - 20 Nisan)

Stresli dönemleriniz sona eriyor. Partnerinizle birbirinizi çok iyi tanıyorsunuz. Artık mutlu olma zamanı. İş konusunda stres yapıyorsunuz ama pozitif düşünün.Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Artık kavgaya gürültüye tahammülünüz kalmadı. Ancak sevgilinizle olan sorunları çözmek için geç olmadan harekete geçin derim. Kendinizi affettirin. Maddi açıdan başkasından destek alabilirsiniz.İkizler (22 Mayıs - 23 Haziran)

Partnerinizle ayrılmışsınız ama uzun sürmeyecek. Biraz birbirinize zaman tanıyın. Hala ikiniz de birbirinizi çok seviyorsunuz. Eğitiminize ayırdığınız zaman sizi başarıya götürecek. Yeme içme alışkanlığınızda biraz değişiklik yapmalısınız. Sağlınıza dikkat edin lütfen :)Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz)

Artık aşk hayatında şanslı bir döneme giriyorsunuz. Sonunda mutlu olacaksınız. Riskler almamak adına iş hayatınızdaki değişim düşüncesini biraz bekletin.Aslan (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Birisi kalbinizin kapısını çalıyor. Bu kişiyle mutlu olacaksınız. Küçük detaylara takılmayın yeter. Sağlık konusunu biraz daha ciddiye alın.
Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Güven olmazsa aşk da olmaz. İlişkinizde aşırıya kaçan sadakat beklentileriniz ilişkinizi yoruyor. Bunu bu kadar dile getirmeyin. Kısa süreli maddi bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgilinizin zevklerine çok fazla karışıyorsunuz ve bu durum onu rahatsız ediyor. Onu kendi haline bırakın. Bugün iş yeriniz sizin için mutluluk kaynağı olacak. Şaşıracaksınız.Akrep (23 Ekim - 22 Kasım)

Çok seviyorsunuz ama bunaltıyorsunuz. Aşırı kıskanç tutumlardan uzaklaşın. Kendinizi kontrol edin. Sevginizi göstermenin başka yolları da var.Yay (23 Kasım- 22 Aralık)

Sevgilinizi şımartmak hoşunuza gidiyor. Bugünü kendinize ayırın. Bugün canınız işe gitmek istemeyecek, karar sizin.
Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)

Aşk hayatınızdaki sorunlar canınızı sıkıyor. Tüm yaşamınızı etkileyecek akıllıca karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Bu aralar ufak da olsa birikim yapmalısınız.Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

Sevgiliniz sizin duygularınızdan emin olamadığı için ufak tefek problemler yaşayacaksınız. Ona sevginizi gösterin, hissettirin. Maddi açıdan sorunlarınız bitecek.Balık (20 Şubat - 21 Mart)

Sevgiliniz sizin aşkınızı yeterince fark etmiyor, size istediğiniz romantiklikte yaklaşmıyor. Bu durum da sizi biraz üzüyor. Ama onun sizi ne kadar çok sevdiğini biliyorsunuz. Güvenin yeter.

0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA