...
  • Şeyma

13 Mayıs 2020 Burç Yorumları

Koç (22 Mart - 20 Nisan)

Aşk yaşamınıza partnerinizin hak ettiği kadar sıcak ve saygın bakmanız lazım. İlişkisi olmayan koçlar da yeni başlangıçlara hazır olsun. Devlet kurumlarında ve özel sektörde çalışıyorsanız keyifli zamanlar geçireceksiniz.


Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün aynı konumda olduğunuz bir çalışma arkadaşınızla tartışma yaşayabilirsiniz. Bu sıralar harcamalarınıza dikkat edin. Bir arkadaşınıza verdiğiniz sözü tutmaya hazır olun.İkizler (22 Mayıs - 23 Haziran)

Partnerinizle küçük tartışmalar yaşayacaksınız. Duygularınızı anlatmakta zorlanabilirsiniz ve bu durumdan şikayetçi olabilirsiniz. Harcamalarınızda aşırıya kaçmayın.Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz)

İş ile ilgili beklediğiniz haber bugün gelebilir. Partnerinizi biraz boşlamış gibisiniz bugün vaktinizi ona ayırın. Hayal gücünüz ile içinizden gelen sesi birleştirin başarıya ulaşacaksınız.Aslan (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Çevrenizdeki insanlar size olan güvenlerini sorgulayabilir. Paranızı harcarken iki kere düşünmeniz gereken dönemdesiniz, dikkatli olun. Aşk hayatınızda kafanız biraz karışık olabilir.Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Beklediğiniz haberin henüz gelmemesi sizi biraz germiş, ama sabredin daha zamanı var. Çalışma hayatınızda da kafanızı karıştıran durumlar var. Bu yüzden önemli görüşmelerden kaçının. İlişkilerinizdeki sorunları gidermek için uygun bir gün.Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Duygusal konulara fazlaca önem veriyorsunuz. Ancak maddi yaşantınız bir hayli zora girecek. Bunun için uğraşmalısınız. Aşk hayatınızda beklediğiniz haberi almak sizi mutlu edecek.Akrep (23 Ekim - 22 Kasım)

Radikal kararlar almadan önce çevrenizdeki insanların görüşlerini dikkate alın. Elinize bir yerden miras geçebilir. Özel yaşantınız hayatınızdaki diğer alanlardan daha ön planda bu aralar.Yay (23 Kasım- 22 Aralık)

Kendinizi umutsuz ve çaresiz hissediyorsunuz.Bu süreçte çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde olun, onlara danışın, dertleşin bu sizi rahatlatacak. Sezgilerinize güvenin. Vergi, kredi, faiz, sigorta, prim, nafaka gibi konular ön plana çıkabilir.Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)

Çok fazla işkolik olmuşsunuz. Asıl yapmak istediğinizi, hayallerinizi unutmuşsunuz. Kafanızı işten kaldırın bir nefes alın alın artık. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirin. Kendinize vakit ayırın.Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

Bu aralar duygusal yönünüz ağır basıyor. Olan sorunlarda öncelikle kendinize bakmanız ve tarafsız değerlendirmeniz sizin için en iyisi olacaktır. Kendi yanlışlarınızı görüp düzeltmeniz lazım. Yeni gireceğiniz çevrelerde karşınıza beklenmedik fırsatlar çıkabilir.Balık (20 Şubat - 21 Mart)

Duygusal dünyanız çok karışık. Mantıklı davranmazsanız üzülen taraf siz olacaksınız. Beklediğiniz para bugün de elinize geçmeyecek. İş hayatınıza özel hayatınızdaki sorunları yansıtmayın.0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA