...
  • Şeyma

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç (22 Mart - 20 Nisan)

Düzene giren çalışma hayatınızı mükemmel bir standarda oturttuğunuz bir gündesiniz. Bu standardı çalışma düzeninizi sekteye uğratmazsanız koruyabilirsiniz. ancak işten kendinize vakit ayırmayı da unutmayalım. sağlığımıza aman dikkat.


Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün sizi biraz dalgın görüyorum. Bütün o kafanıza taktığınız düşüncelerden kurtulma zamanı gelmedi mi sizce? Çünkü biraz abarttığınızı düşünüyorum. Eğer kendinizi sakinleştirirseniz hepsinin üstesinden gelecek güçtesiniz.


İkizler (22 Mayıs - 23 Haziran)

Sabah bir haber alabilir ve bu haber modunuzu düşürebilir. Size şimdiden söylemesi çabuk atlatacaksınız. Bu yüzden kendinizi hiç üzmeyin.
Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz)

Sizi monotonluktan epey bunalmış ve sıkılmış görüyorum. Sevdiğiniz etkinliklerden geri kalmayın. moralinizi yüksek tutun ve ailenizle vakit geçirmenizi öneririm. Partnerinizi de unutmayın :)Aslan (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgilinizle yakın zamanda yapılan tartışmanız sizi depresif bir moda sokmuş olabilir. Ondan uzak durmak yerine konuşup düzeltmeye çalışın. Bu arada sizi maddi açıdan rahatlatacak yeni bir iş teklifi alabilirsiziniz.Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün dengesiz ruh halinde gibisiniz. Hem mutsuz hem de enerjiksiniz. Alacağınız kararları iyice düşünmenizde fayda var. Kendinizi sanata verip rahatlayabilirsiniz.Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün, haftanızın en güzel geçen günü olabilir. Sevgilinizle plan yapabileceğiniz mükemmel bir gün.
Akrep (23 Ekim - 22 Kasım)

Gün sizin için tedirgin başlayabilir. Bu tedirginliği bulup ortadan kaldıracaksınız.
Yay (23 Kasım- 22 Aralık)

Başınıza gelecek bir olay bütün gününüzün muhteşem geçmesini sağlayacak. bu olayın kıymetini bilin. Bu arada ailenizden maddi bir yardım alabilirsiniz.Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)

Gergin ruh haliniz bugün sakinliğe dönüşüyor. Bu sakin ruh haliniz günlük yaşantınızı ve partnerinizle olan ilişkiyi normale sokuyor. Tadını çıkarın.
Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugünlerde aşırı rahatınıza düşkünsünüz. Ama bu iş hayatınızı sıkıntıya sokacak. Bir an önce toparlanıp kendinize gelmelisiniz.
Balık (20 Şubat - 21 Mart)

Bugün çalışma hayatınızda çok yaratıcısınız. İş arkadaşlarınıza yol gösterebilirsiniz. Fakat bu mükemmelliğe kapılıp egonuza yenik düşmeyin

0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA