...
  • Şeyma

5 Mayıs 2020 Burç Yorumları

Koç (22 Mart - 20 Nisan)

İş hayatınızda bazı gelişmeler meydana gelecek. Bu aralar tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Alacağınız güzel haberler var.Aşk hayatınızda ise olumsuz gelişmeler var. Partnerinizi anlamaya çalışın. Maddi sıkıntılar aşılacak,sabır.


Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sevgiliniz ile aranızda tartışmalar var ve bunun için sizden bir açıklama bekliyor. Bu açıklamayı yapmalısınız. Planlarınızın gerçekleşmesi için zamana ve maddi desteğe ihtiyacınız var.İkizler (22 Mayıs - 23 Haziran)

Özel hayatınızdaki olumsuzluklar ise sizi iş yaşamınızda daha da güçlendiriyor. Öfkenizin enerjisini işinize verebiliyorsunuz. Konu iş olunca kendinize olan güveniniz yükseliyor ve bu işinize yansıyor.Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz)

Aşk hayatınızda daha açık olun. Her şeyin konuşulmasının tam vakti. İş yerinizin teknik gelişmelerin gerisinde kalması sizi başka seçenekler aramaya itiyor. Maddi anlamda zora girmemek için riskleri ortadan kaldırın.Aslan (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler var bunun sebebini kendinizde arayın. Sürekli sizin istekleriniz üzerinden bir ilişkiyi yürütmez.
Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Partnerinizle ortak zamanlar yaratmalısınız. Çalışma hayatınızı sizi esir almasına izin vermeyin artık. Son zamanlardaki zihin dağınıklığından kurtulun. Yeni yatırımlar için gelecek teklifleri değerlendirebilirsinizTerazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Aşk hayatınızda yeni bir döneme girmeniz sizi endişelendiriyor ama bu histen hiç hoşlanmazsınız. İş hayatınızda önemli gelişmeler var. Bel ağrılarınız yeniden artabilir aman dikkat.Akrep (23 Ekim - 22 Kasım)

Son günlerde çok duygusalsınız. Çalışma hayatınızda ki bunalımdan çıkmak zor olacak. Ama daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz.Yay (23 Kasım- 22 Aralık)

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Kendinize bakmaya başlasanız iyi olacak. Üstelik aileniz de bu konuda destekçiniz. Çalışma hayatınızda da rahat bir gün sizi bekliyor. Bugün işlerinizi kolaylıkla halledebileceğiniz ve kendinize vakit ayırabileceğiniz bir gün :)


Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)

Kendinizi ruhsal yönden iş yerinde gelişime açık hissedeceksiniz. Bireysel yürüttüğünüz çalışmalar bugün daha etkileyici olacak. Yolculuk yapma fikri aklınıza zaman zaman gelse de önce maddi durumlarınızı iyileştirmelisiniz.Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

Aşk hayatınızdan memnunsunuz. Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız takdire şayan. İş hayatınız sizin doğru hamleler yapmanızı bekleyen bir kale gibi. Bazı engelleri kaldırırsanız hayatınızı daha kolay yaşayacaksınız.Balık (20 Şubat - 21 Mart)

Partnerinize onu sevdiğinizi hissettirin. Parasal konularda daha tutumlu olmayı öğrenmelisiniz. Yoksa epey zorlanacaksınız.

0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA