...
  • Şeyma

6 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç (22 Mart - 20 Nisan)

Çevrenizle çok uyumlusunuz. Arkadaşlarınızın size olan sevgisi üst düzeyde. Partnerinizle aşırı uyum içindesiniz. Size desteği takdire şayan. Bunu sürdürmek ve mutlu olmak için sevecen ve anlayışlı olmaya devam etmelisiniz.


Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aldığınız kararları uygulamaya geçmenize hiçbir şeyin engellemesine izin vermeyin. Söylenenlere kulaklarınızı tıkayın. Etrafınızda her şeyi çok bilen kesim var. Sessiz kalın. Vereceğiniz cevap yapacağınız işler olsun. Bunlara takılıp enerjinizi düşürmeyin.


İkizler (22 Mayıs - 23 Haziran)

Yakın çevrenizden gelecek bir yardım sizi epey rahatlatacak. İş hayatınızda önemli bir anlaşmanın altına imza atabilir maddi anlamda karşılığını alacaksınız.Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz)

Anlık karar vermeyi bırakın. Bugün pek iddialara girmeyin. Bir anlık öfke ve kızgınlıkla yanlış kararlar alabilirsiniz. Yöneticilerinizle aranızın bozulmaması adına sözlerinizi özen ile seçerek kendinizi ifade etmelisiniz.Aslan (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Kendinizi biriken işleriniz arasında bulabilirsiniz. Tamamlamakta da zorlanabilirsiniz. Güvendiğiniz insanların uyarılarına kulak vermelisiniz. Özellikle aşk hayatınızda ani kararlar pişmanlıklara neden olabilir.Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Gerçeklerle yüzleşeceğiniz bir gün olacak. Bu yüzleşme hayatınıza yeni bir yön verecek kararlar almanızı da beraberinde getirecek. aşk hayatınıza gelince de. o konuştuğunuz kişiyle aranız olacak. Maddi açıdan da rahatlama geliyor. Bugün sizin gününüz.


Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Çalışma hayatınızdaki baskılardan kurtuldunuz. Zamanın size kattığı güzel şeylerin farkındasınız. Özel yaşamınızda ise biraz romantik olsanız mı diyorum :)Akrep (23 Ekim - 22 Kasım)

Aşk hayatınızda nihayet gerginlikler sona eriyor ve rahat bir nefes almaya başlıyorsunuz. Çalışma hayatınızda kaynaklanabilecek problemlere karşı temkinli davranın. Özel yaşamınızda gerçeklerden kaçan bir tutum içinde olmaktan vazgeçin.


Yay (23 Kasım- 22 Aralık)

İş hayatınızda kararlı olmaya devam edin. Hak ettiğinizi alacaksınız. Bugün maddi açıdan sürpriz gelişmeler olabilir. Bu eski bir alacağınızın ödemesi olacak gibi.Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)

İşinizde iyisiniz. Bu yakında hayatınıza yansıyacak. Bunu iyi yönetirseniz hayatınız daha refah düzeye gelecek. Biraz cesaret ve güven sizi çok önemli noktalara getirecek. Özel yaşamınızda ise negatif insanların etkisinden kaçının.


Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

İş ve eğitim hayatında şans yüzünüze gülüyor. Yüzünüzü güldürecek gelişmeler çok yakın. Özel hayatınızda da keyifli bir günün getirdiği huzur var.Balık (20 Şubat - 21 Mart)

Gelişime açık olmalısınız. Özellikle çalışma hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişme teknolojik olabilir. Maddi açıdan rahatlayacağınız günler yakın.

0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA