...
  • Şeyma

8 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç (22 Mart - 20 Nisan)

Bugün biraz gergin olabilirsiniz. Güne güzel başlayacaksınız ama bazı aksilikler sizi gerebilir. Ancak akşama kadar çözeceksiniz. Sakin kafayla karar almaya çalışın.Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Birkaç gündür yaşadığınız sıkıntılardan dolayı bugün biraz düşüncelisiniz. Haliyle bu durum etrafınıza da yansıyor. Biraz daha soğukkanlı olarak işlerin üstesinden gelebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevindirici bir haber alabilirsiniz.


İkizler (22 Mayıs - 23 Haziran)

İlişkiniz bugün biraz sorunlu. Bu durum sizi derinden etkilemiş gibi. Yaşanan sorunları aşamıyor olmanız sizi yıpratıyor. Ancak çözüm sizin elinizde. Bir karar vermeden önce kendinizi dinleyin, her şeyi detaylı bir şekilde düşünün.Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bugün geleceğinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bir karar vermeniz gerekebilir. Karar verirken etrafınızdakilerin fikrini alabilirsiniz. Duygusal karar vermemeniz için arkadaşlarınıza danışın.Aslan (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Her olayda kendinizi suçlamaktan vazgeçin. Bu düşünceden bir an önce çıkın ve önünüze bakın. Bu süreçte ailenizin desteğini fazlaca alacaksınız. Onlarla vakit geçirin.Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Çalışma hayatınızda her şey yolunda. Sevdiğiniz işlerle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Aile içi ilişkileriniz de gayet iyi. Sevdiklerinizle sorunlarınızı bugün kolayca çözümleyebilirsiniz. Bugün kısaca sizin gününüz.Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün çok enerjik uyandınız. Bütün birikmiş işlerinizi bugün bitirecek ve derin bir nefes alacaksınız. Bu enerjiniz hem işinize hem özel yaşantınıza yansıyor. Maşallah diyelim bugün çok mutlusunuz.Akrep (23 Ekim - 22 Kasım)

Manevi olarak kendinizi yalnız hissettiğiniz dönemdesiniz. Bu süreçte yakın arkadaşlarınız size destek olacak. Maddi olarak zor bir döneme gireceksiniz işinize odaklanın.Yay (23 Kasım- 22 Aralık)

Bugün bir sürü iş sizi bekliyor. Korkmayın bütün işler bugün bitecek. Akşamüzeri arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Bu sizin tüm yorgunluğunuzu alacak. Özel hayatınızda her şey yolunda.Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün partnerinizle çok güzel ve eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Birbirinize karşı isteklerinizi rahatça söyleyebilirsiniz. İkiniz içinde her şey güzel olacak.Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

İlişkinizde son günlerde yaşadığınız problemler aşıyorsunuz. Bunları çözdükten sonra istediğiniz şeyleri yapmanız ikinize de iyi gelecek. Birbirinizi çok sıkmayın. Her an birlikte olamazsınız.Balık (20 Şubat - 21 Mart)

Kafanızdaki sorunları azaltmaya başlayın, aksi halde sorunlar daha da büyüyecek. Fazla enerji harcamadan iyice düşünerek çıkış yolu bulmalısınız.


0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA