...
  • Şeyma

9 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç (22 Mart - 20 Nisan)

Arkadaşlarınız sizi çok seviyor. Bu aralar arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz. Bu arada karşınıza bir kısmet çıkabilir. Bu konuda aceleci olmayın.Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sizin motivasyonunuz duygularınız. Çevrenizdekilere yardım etmek sizi mutlu ediyor. Partnerinizi de bu destekten esirgemeyin. Hayatınız için önemli kararlar almanın zamanı değil,acele etmeyin.

 


İkizler (22 Mayıs - 23 Haziran)

Bugün yakınlarınızdan gelen destek size güç verecek. Bugün iletişime çok önem vermelisiniz. Çalışma hayatınızda ise gerginlikler devam etmekte. Sabırlı olun, yıkıcı olan siz olmayın.Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bugün ve yarın yapacağınız görüşmeler işiniz açısından önemli. Başarınızı kıskanan insanlar olabilir.Takip ediliyorsunuz. İnsanlara maddi açıdan yardımcı olmak sizi mutlu ediyor.Aslan (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Kendinizi karmaşık işlerin içinde bulabilirsiniz. Biriken işlerinizi tamamlamak tabi ki zor. Ani kararlar almaktansa sevdiklerinize danışın. Özellikle aşk hayatında.Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Son zamanlarda işler pek sizin istediğiniz gibi gitmiyordu. Ama bugün, doğru adımlarla başlangıç olacak. Uykusuzluk probleminize çözüm bulmalısınız.Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

İş hayatınızda karşılaştığınız baskılardan nihayet kurtuldunuz. Gerçekleştireceğiniz girişimleriniz uzun soluklu olacak ve büyük faydalar getirecek . Kendinizle gurur duyacaksınız.Akrep (23 Ekim - 22 Kasım)

İşinizdeki gelişmeleri herkesle konuşmayın, can sıkıcı olayla yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda düşündüklerinizi sevdiğiniz insana eksiksiz ve hatasız aktarın. Partnerinize vakit ayırın.Yay (23 Kasım- 22 Aralık)

İş hayatınızdaki kararlılığınız sayesinde olması gereken yerinizi nihayet alıyorsunuz. Bugün maddi açıdan sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eski bir alacağınızın ödenmesi ile olabilir. Eski bir arkadaşınızdan güzel bir haber alabilirsiniz.


Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)

Düşmanlarınız sizden korkmalı. Dostlarınıza karşı aşırı korumacısınız. Yakın çevrenizle paylaşımlarınız artacak.
Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

Doğru kararlar alıp bunları uygulayacaksınız. Bu müthiş enerjiyle sizi kimse durduramaz. İş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü güldürecek gelişmeler olacak.Balık (20 Şubat - 21 Mart)

Çabalarınız bugün ödüllendiriliyor. Alacağınız teklifleri güzel düşünün. Hemen karar vermeyin. Bu aralar sevdiğiniz insanları düşünerek hareket edeceksiniz.

0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA