...
  • Onur Akbunar

AYASOFYANIN SIRLARI-2 Ayasofya neden bu kadar önemli

Dört büyük melek, dört büyük yıldız, cennetin dört kapısının bekçisi, mahşerin dört atlısı, arzın üstüne kurulduğu dört ana direk, dört yönün temsilcisi ve dört elementin temsilcisi. Bunları sürekli bahsettim sizlere. Aldebaran, Regulus, fomalhaut, antares yani Mikail, İsrafil, Cebrail ve Azrail.Bunların dörtte yardımcısı olan yıldız. Ve sizlere sıkça orion takım yıldızından bahsettim ve yaratıcının tahtını orion takım yıldızının ardında olduğunu söyledim. Sidretül münteha nında bu takım yıldız içerisinde olduğunu hatta rigel oldugunu yazdım. Hatta ve hatta Vatikan In bundan sebep özel olarak yerleştirdiği bir teleskop, uydu artık ne ise ile burayı izlemeye çalıştığınıda yazdım geçmiş yazılarımda bulabilirsiniz. Birde pek kimsenin bilmediği ve bahsetmediği bir çoğunuzun ismini ilk defa duyacağı kıyamet alameti olan bir yıldız var. Sonra bundan da bahsedeceğim . İşte kıyamet alameti olan

Yıldızı açısal olarak düşüş ivmesine girdi ( güneş sisteminin dönme hareketleri ile ilgili). Ayasaofyanın kapılarında duvarlarında sembollerin tümünde ısrarla yukarıda ne varsa aşağıda da o var denmesinin sebebi nedir? Hersey yildizlarin izdusumlerine gore harekete gecer, tum yasanilanlar vakti zamaninda kozmozda yasanmis burda da yansimalari yasanmaktadir. Ayasofya'ya gidenler bilir kubbe ayakları dört meleği temsil eden figürlerle donatılmıştır. Ne hikmetse Yaklaşık 30 yıldır tadilatı sürmektedir, bir türlü bitmemektedir. Üç meleğin üstündeki kaplama çıkarılıp ortaya çıkarıldığı halde bir tanesinin önü ısrarla kapalı tutulmaktadır. Peki kubbe ayaklarında doğu yönünü simgeleyen doğunun bekçisi olan Melek figürünün üzeri neden kapatılmıştır. Astroloji ile uğraşanlar bilir doğunun bekçisi olan meleği.Bu meleğin özelliği nedir. Orion takım yıldızı ile bağ sadece piramitletde mi vardır? İstanbul 7 tepe, 7 kapı ve ayasofya burdada Orionun bu kıyamet alameti olan yıldız ile bir bağı olmasın. TABIKI VAR. 💎Vakti zamanında iblisleri buraya hapseden Hz. Süleyman bu sırrı biliyordu

💎Vakti zamanında iblisleri buraya hapseden Hz. Süleyman bu sırrı biliyor olmasın. Tabi paganistlerde bu sırrı biliyor ve Kıyamet kopmadan iblisleri uyandırmak istiyor olmasın. Şimdi Ayasofya, Yerebatan sarnıcı, Sultanahmet, Yuşa ve kız kulesi arasında gizlenen Orion takım yıldızının simetri sini ortaya çıkarmak o kadar da zor olmasa gerek.

Orionun simetriği in sadece Piramitler için geçerli olmadığı aşikar. Ve umarım büyük bir sırla saklanan bu kitap bulunamaz, bulunmaması gerekiyor. Bulunursa hapsedilen tüm iblisler uyanır. Buda uzun süredir topluma pompalanan ülliminati dünya nüfusunun 4 te 3 nü yokedecek, dünyanın sonu geldi, büyük savaşlar çıkacak, Mesih gelecek bir uzay gemisi ile seçilmişleri kurtaracak haberlerinin neden yapıldığını daha iyi açıklar tüm planlar bu iblislerin uYandırılması üstüne insanların psikolojik man hazırlanması içindir.

💎Bu arada diyebilirsiniz ki bu sırrı neden söylüyorsunuz zaten bu sırrı kısmen biliyorlar ve çözmeye çalışıyorlar hatta bunun için, bu sırrın simetriği için 21 defa seramoni yapılmıştır.Her gelen niye Ayasofyanın altını kazmaya çalışıyor ne işi var orda. Fetö, Adnan hoca vs ne amaçla kullanıldı???Ve bu gruplara inanan insanlara kabalistik çalışma yapıldığı zihinleri nin kontrol altına alındığı, iradelerini devre dışı bırakıldığı kesindir. Geçmiş yıllarda yaşanılan olaylar provadır sadece. Ama rabbim bu milleti korumuştur. Fakat bu milletde uyansın artık. Ve sıra 22. son seramonidedir. 2019 yılı bu yuzden çok önemlidir.

22.seromoni için uygun yıldız dizilimi tespit edilmiştir günü beklenmektedir. Gününü onlarda biliyor rabbimDe biliyor, fakat şöyle bir husus varki. İlk yazıda bahsettiğim 8 yönü ve meleği temsil eden, mühürün gücünün vücutlarına, dna larına işlenmiş 8 kisinin biraraya gelmesi gerekmektedir. Yalnız çok kısa sürede ulaşacaklarını biliyorum.

👑Ve bu son seranomiyi gerçekleştirip, lahitin kapısını açabilecekler mi?

Diğer boyuttaki varlıkları bu boyuta taşıyacaklar mı? Rabbim buna izin verecek mi? Şu an Türkiyenin etrafı adım adım neden kuşatılmış durumda dır? İstenen nedir? İstanbul ve Ayasofya bu yuzden mi dünya adına önemlidir?

(22.seromoni yapilamadi ama yapabilmek icin heryolun denenecegi asikardir)

👑Hangi topraklarda yaşadığınızı farkedin artık??? Mehdi için ve İstanbul için olduğu söylenen bazı hadislerin bağlantısını kısmen anlayabildiniz mi, Biraz?

👑2023 den sonra Turkiyenin gelecegi konumu be bunun kaderimizde oldugunu anliyormusunuz.

👑Herşeyin astroloji ilmine göre yapıldığını, astrolojinin gücünü anlayabildiniz mi?

👑Bu evrende hala bir tek insanlar mı var sanıyorsunuz?111 metre derinliğe saklanan kitabın, niburu nun (marduk, planet. X, anunnakiler) kodu olan 111 ile bir bağı olmasın?tabiki var peki, Geçen gün Sirrus mars kavuşumunda niburu nun devreye girdiğini yazmış idim.3600 yil sonra Niburuda devreye girdi O zaman bu seromoninin bu 6 ay içerisinde yapılacağını anlıyor musunuz?

👑Biraz beyin devrelerinizi yakmış olabilirim ama yanmadan da uyanılmıyor işte, Ne yapayım!!!

👑 Siz bunları araştırma ve düşüne durun bende size süleymanın mührü, yüzüğü, sırrı.... Onları anlatacağım yazıları yazayım.

👑Bu arada 22.seromoni 21 eylul 2019 da idi belki bu seromoni Ayasofya adina basarili olamasada bu gucler 22.planlarini devreye sokarak bu tarihten sonra Dunyayi kaosa surukleyen Korono virus olayini baslatmislardir. Gordugunuz uzere hicbirsey tesaduf degil, hersey birbiriyle baglantili, hepsi planli, hepsi goksel gostergelere gore yapilmakta. Ben bile bu yaziyi haziran 2019 da yazarken dunyaya yayilacak bir kotulugun varligini bilsemde, salgin hastaliklarida bilsemde o vakit bunun kovid oldugunu bilmiyordum.

Ne AYASOFYAYMIS diyeceksiniz, kovidin bile ucu geldi buraya cikti.

👑Bana bilgi kaynagi diye soranlara, arayana bilgi her yerde ama o bilgileri puzzelin parcalarini birlestirir gibi, ozenle birlestirebilmek, gorebilmek, hikmetine varabilmek, idrak edebilmek..0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA