...
  • Onur Akbunar

Bilinç Gücümüzü Keşfetmek

Biz insanlar görmediklerimize inanmak istemiyoruz, ama bu göremediklerimizin var olmadıkları anlamına gelmez.Biz insanlar, sadece bu gezegene ayarlanmış maddesel bir kılıfa (vücudumuza) sahibiz, o yüzden sadece görebilme yetkimizin olduğu renkleri,maddeleri,canlıları vs görebiliyoruz.


Malesef bizde bilincimizi üzerimizdeki kılıfın sınırlarına göre kullanıyoruz, halbuki bizler, kılıfımızın yapıp görebildiğini değilde, bilincimizin görüp yapabileceklerini kullansak; bambaşka bir boyutta var olan mükemmel bir alem, canlılar, renkler görebiliriz, bu boyuttun evrende başka bir bir galaxide veya gezegende olması şart değil, bu boyut bizim dünyamızda bile var olabilir.


Size bir örnek vereyim; pasifiki başka bir boyut olarak düşünün ve mariana çukurunun dibine dalın..Bambaşka bir hayat ve o hayatta var olan mükemmel ötesi canlıları düşünün..İşte bizde bilincimizi yükselterek dünyada, belki yanı başımızda var olan buna benzer boyuta geçip, hep görmek istediklerimizi görebiliriz..


Bazıları uzaylılar varsa neden görmüyoruz diyor, veya neden gelmiyorlar diyor.Ya gerçekte bizim dünyamız aslında bam başka bir boyutta yaşayan uzaylı dediğimiz bir ırkın gezegeni ise? Bizim gözümüz sadece görebileceğini görebiliyor, biraz abartayım; belki bizler farkına varmadan bu başka boyutta yaşayan bir ırka hizmet ediyoruz? bu konuda size binbir tane teori yazabilirim, ama amacımız; bilincimizi egzersiz yaptırarak yükseltmek.


Normal insan, uyuyan insan için var olan bugünkü bilimi, kitaplarından öğrendiğimiz, bildiğimiz herşeye başka bir gözle bakarak bilincimizi dürtebiliriz, dünya hayatına bambaşka bir şekilde bakmaya çalışarak, yavaş yavaş mucizeye şahit olacaksınız...


Dünya dışı varlıklarla çoğu vizyon, çoğu temas ve eski insanların tüm doğaüstü yetenekleri, psikoaktif mantarlardan, bitkilerden (örneğin: Ayahuasca) ve diğer bilinçi genişleten maddeler sayesinde gerçekleşmiştir. inkalar, mayalar, şamanlar ve daha birçok medeniyet bu maddeler sayesinde başka bir boyuttakilerle iletişime geçmiştir. Buda insan bilincinin artması ile bambaşka bir boyutta geçebildiğini gösteriyor.Sakın deniyeyim demeyin.Bilmeden yaparsanız tehlikeli olabilir.


Devami gelecek..

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA