...
  • Onur Akbunar

Bitcoin fiyatı, 20.000 $ 'dan bu yana en büyük düşüşte

Pazartesi günü dramatik bir tersine dönme, BTC / USD'nin 28.000 $ 'ın altındaki tahmin seviyelerini düşürmeden önce en son CME vadeli işlemler açığını anında doldurduğunu görüyor.

Bitcoin ( BTC ) 4 Ocak'ta 30.000 $ desteğini kaybetti ve tüm zamanların en yüksek seviyesi binlerce doları bulan hızlı bir geri çekilmeye yol açtı.

BTC fiyatı 60 dakikada 4.000 $ düştü

Veri Cointelegraph Pazarlarda , Coin360 ve TradingView USD Pazartesi günü sadece bir saat içinde en fazla% 12 dökülme / BTC gösterdi.

Geri çekilme, Pazar günü bir gecede dalgalı ticaret davranışının ardından hız kazandı ve altcoinler, Bitcoin'in piyasa değeri hakimiyetinden daha büyük bir dilim almak için yükseldi.

Basın zamanında, yoğun dalgalanmanın ortasında, düşükler 30.000 $ 'a yaklaşan bir sıçrama ortasında 27.700 $' a odaklandı.BTC / USD 1 dakikalık mum grafiği (Bitstamp)

Yatırımcıların geçen hafta fonları kaldırmalarından sonraki gün, döviz girişlerinin önemli ölçüde arttığı veriler gösterildi.

"Sadece biz 20k kırarak beri yaşadığınız en büyük $ BTC dip uyandım," Girişim Coinist podcast ev sahibi Luke Martin özetlenmiştir .


"Zirveden% 20 düşüş .... beynim 28.000% 'lik bir düşüşe alışkın değil."

CME boşluğu beklenmedik bir anda doldurulur

Bunlar, Bitcoin'i en son YouTube video güncellemesinde Bitcoin'in alt sınırını belirleyen Cointelegraph Markets analisti Michaël van de Poppe'nin kısa vadeli tahminleriyle uyumlu hale getirdi .

"Bitcoin'de bazı destek bölgeleri görmek istiyorsak ve nereden hareket edeceğimizi bekliyorsak, ilk alan 29.600 dolar civarında, ikinci alan 27.600 dolar civarında," dedi büyük kayıplar beklemeden hemen önce.


Cointelegraph'ın bildirdiği gibi , istatistikçi Willy Woo, Pazar günü önemli bir geri çekilme konusunda endişelenmedi ve yalnızca ucube bir olayın BTC / USD'yi 24.000 $ 'a çıkarabileceğini savundu - Bitcoin vadeli işlem piyasalarında Aralık'tan kalan bir "boşluk" sitesi.

Bu arada 27.700 dolar, önceki haftalarda olmayan klasik bir hareket olan CME Bitcoin vadeli işlem piyasalarında hafta sonu boyunca yaratılan boşluğu dolduruyor.

0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA