...
  • Onur Akbunar

CIA, UFO 'Black Vault' belgelerini erken yayınladı: Onları çevrimiçi olarak nasıl görebilirim

Dünya dışı teknoloji hakkında federal istihbarat - parmaklarınızın ucunda.

Bilgi Edinme Özgürlüğü Yasası yoluyla, tanımlanamayan uçan cisimler (UFO'lar) - veya hükümetin dediği gibi Tanımlanmamış Hava Olayları (UAP) ile ilgili binlerce CIA belgesine, şu anda Black Vault tarafından işletilen bir web sitesi olan Black Vault'tan indirilerek erişilebilir . yazar ve podcaste John Greenwald Jr .

CIA, artık sahip oldukları UAP ile ilgili tüm bilgileri sağladıklarını iddia ediyor, ancak bunun doğru olduğunu bilmenin bir yolu yok.

Greenwald web sitesinde yaptığı açıklamada, "The Black Vault tarafından yapılan araştırma, CIA'nın elinde hala açığa çıkarılan ek belgeler olup olmadığını görmeye devam edecek" dedi.

Yayın, Pentagon'un UAP hakkında bildikleri her şeyi kısa bir Kongre'ye vermesinden aylar önce geldi - en son COVID-19 yardım tasarısında belirtilen ve Aralık ayı sonlarında geçen tüm yerlerden bir tarih .

Yabancı istihbarat talepleri o kadar çok oldu ki, CIA sonunda bunu bir CD-ROM'da derledi, Greenwald tarafından elde edildi ve Black Vault'a yükledi, onlarca indirilebilir .PDF'ye bölündü.


Black Vault'dan John Greenwald Jr. tarafından elde edilen, dünya dışı teknoloji üzerine federal istihbarat CD-ROM'u.

Greenwald , Vice's Motherboard'a , hesaplanmış nedenlerle belgelerin ayrıştırılmasının zor olduğuna inandığını söyledi . "CIA, kayıtlarını makul bir şekilde kullanmayı İNANILMAZ DERECE zorlaştırdı," dedi "eski" dosya formatını. "Kanımca, bu eski biçim, insanların belgeleri görmesini ve herhangi bir araştırma amacıyla kullanmasını çok zorlaştırıyor."

Greenwald, 7 Ocak'taki bir blog yazısında , 1996'dan beri ABD hükümeti tarafından UAP hakkında toplanan gizli olmayan bulguların peşinde son yirmi yılda birden fazla FOIA talebi aldığını söyledi . 2020 röportajında ​​Columbia Journalism Review'e, gençken CIA ile sorgulamaya başladığını söyledi.

"Posta kutuma gelmesi on yıldan fazla süren bir şeyi anında ücretsiz olarak halka verebilirsiniz - bu yüzden yapıyorum," dedi o sırada. "FOIA olayına oldukça bağımlıyım."
Önbelleğin en ilgi çekici ipuçları arasında, eski bir CIA bilim ve teknoloji müdür yardımcısının isimsiz bir nesneye "ilgi gösterdiğini" gösteren, büyük ölçüde yeniden düzenlenmiş bir belge var.

“Konuyla bizzat ilgileneceğine karar verdi ve ardından ilerlemek için tavsiyelerde bulundu. Bu tavsiye gizli, ”diyor Greenwald, Black Vault Twitter hesabından tweet attı.

Amerikalıların özellikle uzaylı zekasıyla ilgilendikleri bir anda, UFO gözlemlerinde son zamanlarda görülen bir artışla ve dünya dışı yaşamla ilgili medyanın viral popülaritesiyle belirtildiği bir anda geldi .

Geçen yıl, Savunma Bakanlığı , Donanma pilotları tarafından 2004 ve 2015'te çekilen şok edici videoyu resmen kaldırarak, 2017'de eski Blink-182 rock'çısı Tom DeLonge tarafından kurulan bir UFO araştırma grubu olan To The Stars Academy tarafından ilk kez sızdırıldığında uluslararası manşetlere taşındı. 2018.

Departman o sırada görüntülerin "herhangi bir hassas yetenek veya sistemi ortaya koymadığını" ve "sonraki soruşturmaları etkilemediğini" iddia etti.KAYNAK:NEW YORK POST0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA