...
  • Onur Akbunar

Hindistan'ın Chhattisgarh eyaletindeki uzaylıları tasvir eden 10.000 yıllık kaya resimleri


Çizimlerin keşfedildiği mağaralar, Chandeli ve Gotitola yerleşimleri arasında, Raipur şehrine yaklaşık 130 km uzaklıkta bulunuyor.

Araştırma sonuçları, tarih öncesi çağlardaki insanların diğer gezegenlerden yaratıklar gördüğünü gösteriyor. Uluslararası bir yetkili bilim temsilcileri grubu tarafından ciddi araştırmalar yapmak gerekiyor ”, - arkeolog JR Bhagat.

Kaynak: https://salik.biz/articles/78730-10000-letnie-naskalnye-risunki-s-izobrazheniem-inoplanetjan-v-indiiskom-shtate-chhattisgarh.html

Bu köylerin sakinleri arasında birkaç eski efsane var. Antik çağlardan beri, mağara duvarlarında bu görüntülere saygı duyuyorlar. Yerel sakinler, atalarının emirlerine göre eski tanrılara taptıklarını söyledi. Efsaneler, "küçük insanların" gökten uçan arabalarıyla geldiklerini ve iki köylüyü aldığını ve bir daha geri dönmediklerini söylüyor.


“Çizimler, geçmiş yıllara rağmen pratikte solmayan doğal (doğal) boyalarla yapıldı. Çizimler alışılmadık semboller içeriyor ve bir grup uzaylının ellerinde bir tür silah tuttuğu ve çeşitli teknolojik cihazlar taşıdığı da açık. Figürlerin hemen hemen hiç burnu yok, büyük gözleri ve dar bir ağız yarığı var. Genel olarak, filmlerde gösterildiği gibi bir uzaylının klasik portresine benziyorlar. Bunlara "Griler" denir.


Birkaç fotoğrafta uzaylılar uzay kıyafetleri giyiyorlar.0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA