...
  • Şeyma

İzleyebileceğiniz Birbirinden Güzel Film ve Diziler

Dünyaya yayılan bu corona virüsü yüzünden hepimiz evlere tıkılmış durumdayız. Canınız sıkılmasın diye sizin için film ve dizileri derledik. Yeter ki siz evde kalın :)

İzledikten sonra görüşlerinizi yorum yaparak bize bildirmeniz dileğiyle :)


FİLMLER


SKYSCRAPERTeröristler dünyanın en yüksek binasına saldırdığında bir güvenlik danışmanı,ailesini bu katliamdan kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapar. Baş rolünü Dwayne Johnson, Neve Cambell ve Chin Han’ın oynadığı bu film aksiyon ve macera sevenlere bire bir. Nefes kesen heyecanı ve sürükleyici konusuyla sizi içine çekecek bir film.7.KOĞUŞTAKİ MUCİZE


Bu filmde bir komutanın çocuğunu öldürmekten tutuklanan ve kendi kızından ayrı düşen zihinsel engelli bir baba masumiyetini kanıtlamaya mecburdur. Başrolünü Aras Bulut İynemli’nin oynadığı bu film duygusallığıyla sizi cezbedecek. Ama izlemeye oturmadan önce peçetelerimizi hazır edelim derim ben. Gözyaşlarınızı tutamayacağınız müthiş bir aile filmi.


AYIN GÖLGESİNDEPhiladelpia’lı polis memuru Thomas Lockhart dedektif olmaya kararlıdır. Seri katil he dokuz yılda bir ortaya çıkıp birçok cinayet işler. Baş rolünü Body Holbrook’un aldığı bu film akılalmaz sürükleyici konusuyla izlenmeyi hak ediyor.
SHAFT


Sert mizaçlı özel dedektif John Shaft, kendisinden yardım isteyen, tanımadığı oğlunun kendisine hiç benzemediğini fark eder. Baş rolünü Samuel L. Jackson,Jessie T.Usher ve Regina Hall’ın oynadığı bu film heyecanlı konusunun yanında komik de. Şimdiden iyi seyirler.
BRIGHT


Türler arası gerilimin arttığı Los Angelas’ta, biri insan diğeri Ork iki polis korkunç güçlere sahip biR obje bulur ve kehanetlerin bahsettiği bir savaşın ortasına düşer. Başrolünü Will Smith, Joel Edgerton ve Noomi Rapace’in oynadığı Macera dolu filmi izlemeye hazır mısınız?


DİZİLERTİTANS


Dedektif Dick Grayson Hem polis hem de adalet savaşçısı olarak suçla mücadele derken karanlık bir sır saklayan gizemli bir kız Detroid’e gelir. 2019 da yayınlanan bu dizi şu an 2 sezondan oluşmakta. DC ortaklı bu dizi izlemediyseniz mutlaka izleyin derim.

THE UMBRELLA ACADEMYDünyanın farklı yerlerinde aynı gün,aynı saat sıra dışı doğumlarla dünyaya gelen çocukları bir adaya toplayıp yetiştiren bir baba ve babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen olağanüstü yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır. 2019'da yayınlanan bu dizinin baş rolleri Ellen Page, Tom Hopper olan güzel bir bilim kurgu dizisi. 2.sezonu yakında gelecek :)LOST IN SPACEBir uzay kolonisine doğru yol alan Robinsonlar, bir aksilik sonucunda bilinmeyen bir gezegene savrulur. Burada korkunç bir gece boyunca sağ kalma mücadelesi verirler. 2019’da yayınlanan 2 sezonluk sürükleyici bilim kurgu dizisidir. Final sezonu 2021’de yayınlanacaktır.

ALTERED CARBON


Ölümünden 250 yıl sonra yeni bir vücutta uyanan Takeshi Kovacs, kendi cinayetini çözmeye çalışan büyük bir sanayiciye yardım etmek üzere diriltildiğini öğrenir.Şu anda 2 sezonluk sürükleyici, heyecanlı bir bilim kurgu dizisidir. İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim. İyi seyirler :)RAGNAROK


Ailesinin memleketine dönen tuhaf genç Magne, garip yeni güçlerini keşfeder. Bu küçük kasabanın tüm doğal güzelliğinin altında karanlık sırlar gizlenmektedir.2020 yılında yayınlanan bu dizinin yeni sezonu yolda :)

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

SENSE 8

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA