...
  • Onur Akbunar

Kriptolarda yükselişin bir başka göstergesi,yeni ATH'ye işaret etti

DeFi'de kilitlenen toplam değer, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23,12 Milyar Dolara ulaştı. Bu rakam aynı zamanda DeFiPulse.com'daki verilere göre değerin çoğunun Maker (MKR), Aave (AAVE) ve Uniswap (UNI) platformlarında kilitlendiğini gösteriyor.


Kilitli toplam değer

Aşağıdaki ekran görüntüsü, DeFiPulse'un izniyle, DeFi'de kilitlenen toplam değerin yeni kilometre taşını ve bu bağlamdaki ilk 5 protokolü daha da göstermektedir.


DeFi'de ikinci kez kilitlenen toplam değerdeki büyümenin yukarıdaki grafiğine bakıldığında, Bitcoin'in 18.000 $ civarında değer kazandığı Aralık ortasından bu yana etkileyici bir artış olduğu söylenebilir. O zamanlar Crypto King, 20.000 $ 'lık fiyat tavanını kırmaya çalışıyordu ve sürekli olarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya çalışıyordu. Yazım sırasında, Bitcoin 40.000 $ değerindedir. Yani yukarıda bahsedilen zamandan bu yana iki katından fazla arttı.

Ethereum

Ethereum söz konusu olduğunda, ETH Aralık ortasında 600 dolar civarındaydı. Aynı Ethereum şimdi 1.300 dolar değerinde, bu da DeFi'de kilitlenen toplam değerdeki artışın geçen ay hem Bitcoin hem de ETH'nin değer kazanmasından kaynaklandığını kanıtlıyor.


DeFi'de kilitlenen toplam değer tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, çeşitli DeFi protokollerindeki ETH ve BTC miktarı ters yönde hareket eder.

DeFi'de kilitlenen Ethereum ve Bitcoin miktarındaki sürekli düşüş, büyük olasılıkla iki dijital varlığın tüccarlarının ve yatırımcılarının kârlarından kaynaklanıyor.

Daha önce belirtildiği gibi, hem ETH hem de BTC Aralık ortasından bu yana iki kattan fazla değer kazandı. Bu nedenle, tüccarların ve yatırımcıların yukarı çıkarken kar almaya karar vermeleri oldukça doğaldır.

0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA