...
  • Onur Akbunar

Nashville bombacısının tuhaf yazıları uzaylılara ve kertenkele insanlara olan inancı ortaya koyuyor

NASHVILLE, Tenn. (WTVF) - Noel bombacısı Anthony Warner'ı tanıyan bir adam, Yeni Yıl Günü, bombardıman uçağından bir paket aldığında posta kutusunda rahatsız edici bir sürprizle karşılaştı.

Tanımlanmamış paket 23 Aralık'ta, müfettişlerin Warner'ın bombalama sırasında kendisini öldürdüğünü söylemesinden iki gün önce posta damgasına sahipti.

Kaynaklar NewsChannel 5'e , Warner'ın benzer paketleri başka kişilere postaladığını araştırıyor .


FBI tarafından sosyal medyada yayınlanan tarihsiz bir resimde görüldüğü gibi Anthony Warner. AP aracılığıyla FBI'ın izniyle
FBI, 25 Aralık Nashville bombalamalarının şüpheli olan Anthony Warner'ın ölümünden önce ülke çapındaki tanıdıklarına paketler gönderdiğini söyledi.
Warner'ın Nashville şehir merkezinde bir karavanı patlattığından, üç kişiyi yaraladığından ve en az 41 binaya zarar verdiğinden şüpheleniliyor. Patlamada öldü.
WTVF, Warner'ın bir tanıdığına uzaylılar, 11 Eylül saldırıları ve kertenkele insanları hakkında çok sayıda komplo teorisi içeren, 23 Aralık'ta posta damgalı bir paket aldığını bildirdi.
FBI, Warner'ın ülke çapındaki tanıdıklarına paketler gönderdiğini ve bunları alan kişileri yetkililere bildirmeye çağırdığını söyledi.
Yetkililer daha önce Warner'ın birçok komplo teorisine konu olan 5G hücresel ağlar konusunda paranoyak olduğunu söylemişlerdi. Warner'ın bombalama olayından önceki haftalarda tüm eşyalarını verdiği bildirildi.

Yetkililer, 63 yaşındaki Anthony Warner'ın 25 Aralık'ta Nashville şehir merkezinde bir karavanı patlatmaktan, en az üç kişiyi yaralamaktan ve çoğu tarihi olan en az 41 binaya zarar vermekten sorumlu olduğunu söylediler. Warner patlamada öldü.


Yetkililer bunu bir intihar saldırısı olarak nitelendirdiler , ancak bir gerekçe açıklamadılar.


WTVF'ye göre, Warner'ın şüpheliden bir Yılbaşı paketi aldığını bilen bir adam, 23 Aralık'ı bombalamadan iki gün önce posta damgasını vurdu . Haber bültenine göre hemen FBI'a teslim edildi.


WTVF, Warner'ın benzer paketleri başka insanlara postaladığını bildirdi.

Bir FBI sözcüsü Insider'a yaptığı açıklamada, "Şüphelinin ülke çapındaki birçok tanıdıklarına görüşlerini benimseyen materyaller gönderdiğini biliyoruz" dedi ve bu materyalleri alan kişilerden bunları rapor etmelerini istedi.

WTVF, Yeni Yıl Günü'nde alınan zarfın bir iade adresi içermediğini, ancak içerideki açıklamalar ve imzanın Warner'a ait olduğunu açıkça gösterdiğini söyledi.


WTVF, paketteki kapak mektubunun, Warner'ın geçmişte arkadaşlarına e-postaları kapatmak için kullandığı bir isim olan "Julio" tarafından imzalandığını bildirdi.


Çıkışa göre kapak mektubunda "Hey Dostum ... Parkta bulduğuma asla inanamayacaksın" dedi. "Kazandığım bilgi ölçülemez. Artık her şeyi anlıyorum ve kim olduğumuzdan / gerçekte ne olduğumuzdan bilinen evrenin gerçekte ne olduğuna kadar her şeyi kastediyorum."


WTVF'ye göre, pakette en az dokuz tane yazılmış sayfa ve iki Samsung USB sürücüsü vardı.

  • "Aya iniş ve 9-11 o kadar çok anormalliğe sahip ki, sayılması zor."

  • Uzaylılar ve UFO'lar Eylül 2011'de Dünya'ya saldırmaya başladı, ancak medya bunu örtbas ediyordu.

  • Sürüngenler ve kertenkeleler dünyayı kontrol ediyordu ve insan DNA'sını değiştirmişti.

Tüm bu iddialar temelsiz veya tuhaf komplo teorileridir. WTVF, Warner ve dünya görüşlerine gereksiz ilgi göstermekten kaçınmak için mektupların tamamını yayınlamamayı seçtiğini söyledi.


İçeriden bağımsız olarak mektubun içeriğini doğrulayamadı ve FBI söz konusu mektuba ilişkin sorulara yanıt vermedi.Nashville'deki Second Avenue boyunca uzanan bir dizi tarihi Riverside binası 31 Aralık 2020'de harabe halinde duruyor. Alex Kent / Getty Images

WTVF'nin bildirdiğine göre, bu misyonların hiçbir yerinde Warner, Nashville bombalamasından veya bunun nedeni olabilecek herhangi bir şeyden bahsetmedi.


Bombalamadan kısa bir süre sonra yerel medya kuruluşları, Warner'ın kansere ve koronavirüs salgınına neden olması da dahil olmak üzere çok sayıda temelsiz komplo teorisinin konusu olan 5G hücresel ağlar konusunda paranoyak olduğunu bildirdi.
0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA