...
  • Onur Akbunar

Pentagon 'Tanımlanamayan Hava Olayları' Videoları; Yalnız olmadığımızın kanıtı olabilir


Tanımlanamayacakları onaylandı, ancak dünya dışı mı? Cnn'in son raporuna göre Pentagon, ABD Donanması'nın da onayladığı "Tanımlanamayan Hava Olayları" videolarını resmen yayınladı. Ajansa göre daha önce özel bir şirket tarafından yayınlanan UAP'leri gösteren kısa video vardıVideolar, kızılötesi kameralar tarafından kaydedilirken UAP nişangahlarının hızla hareket ettiğini gösteriyor.UAP görüntülerinden ikisi, tanımlanamayan uçan cismin havada ne kadar hızlı hareket ettiğini hünerle tepki gösteren servis üyeleri içeriyor, diğeri ise UFO olmadığını, ancak bunun sadece bir drone olabileceğini söyledi.

Bu evrende yalnız olmadığımızın kanıtı mı?


Pentagon UAP videolarını doğruladı: ABD Donanması evrende yalnız olmadığımızın kanıtı olduğunu söylüyor

Göre CNN , UAPs resmini gösteriyorsunuz Eylül 2019 yılında ele geçirildi videoları doğruluğu önceden ABD donanması tarafından kabul edildi. Pentagon sözcüsü Sue Gough, videoların, halkın dolaşan yakalanan görüntülerin gerçek olup olmadığı konusundaki yanlış algılarını gidermek için resmi olarak yayınlandığını söyledi.


Gough, "Kapsamlı bir incelemeden sonra, bu sınıflandırılmamış videoların yetkili sürümünün herhangi bir hassas yetenek veya sistem göstermediğini belirledi." Dedi.

"Ve daha sonra tanımlanamayan hava olaylarının askeri hava sahası saldırılarına ilişkin herhangi bir soruşturmayı etkilemez."

ABD Deniz Kuvvetleri, pilotlarının olası bir UFO nişangahı ile karşılaştıklarına inandıkları takdirde rapor vermelerine yardımcı olmak için daha önce yayınladıkları yeni resmi yönergeler vardır.


''Sanat ve Bilim için Yıldızlar Akademi" Bir şirket ilk eski Blink-182 müzisyen Tom DeLonge kurucuları yayımlanan ABD Deniz Kuvvetleri tarafından yakalanan UAP videoları Aralık 2017 yılında ve Mart 2018 Tom DeLonge yakalanan sonucuna varmıştır görüntüleri tanımlanamayan hava olaylarının kanıtıdır.


"Ona yaklaştıkça ... hızla güneye doğru hızlandı ve iki saniyeden daha kısa sürede kayboldu. Bu, bir ping pong topu gibi, bir duvardan sıçrayan son derece ani oldu. emekli ABD Donanması pilotu David Fravor'u tarif etti.


Pentagon daha önce Nevada Senatörü Harry Reid tarafından fırlatılan bir yana-kepenkli sınıflandırılmış programının bir parçası olarak bilinmeyen cisimlerle havadan karşılaşmalar yakalanan görüntüleri inceledi.


Göre raporda , programın 2007 yılında başlatılan ve Pentagon'un finanse edilmelidir yüksek öncelikler olduğunu değerlendirildi çünkü 2012 yılında sona erdi. Ancak bazı Kongre üyeleri, geçen yaz ABD Donanması yetkililerinden kimliği belirsiz bir uçakla ilgili gizli bir brifing aldıkları için konuya hala ilgi gösterdi.


“ABD'nin buna ve olası ulusal güvenlik etkilerine ciddi ve bilimsel bir bakış atması gerekiyor,” dedi Senaryo Harry Reid

0 yorum

İNUHA Abone Ol

© 2023 by TheHours. Proudly created with İnuha.com

Sitede yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.
© 2020 İNUHA